close
چت روم
دست نوشته طنز

هم فان | سایت سرگرمی تفریحی

عکس
آهنگ جديد
اس ام اس
برنامه موبايل
و ...
امتياز دهي
دوست عزيز! اگه از سايت خوشت اومد و ميخواي ما رو خوشحال کرده باشي ميتوني بهمون امتياز بدي!
امتياز ميدهم!
جستجو

طنزنوشته «من ، محسن و یک تجاوز به عنف!»

طنزنوشته «من ، محسن و یک تجاوز به عنف!»

یک بار حدود ساعت دو نصفه شب برای مخاطبم اس‌ام‌اس فرستادم. متنش یک چیزی بود توی مایه‌های این‌که دلم برات تنگ شده و خیلی آی میس یو! مطمئنم چیزهای دیگری هم بود که الآن دقیقاً یادم نیست. فقط می‌دانم آن‌قدر رمانتیک بود که هر دلی را به رحم می‌آورد!

در بخش طنز,
در تاريخ شنبه 31 خرداد 1393

داستان خنده دار توهم یک مرد

داستان خنده دار توهم یک مرد

مَردی , شب موقع برگشتن از ده پدری تو شمال اطرف اردبیل، جای این که از جاده اصلی بیاد، یاد باباش افتاده که می گفت؛ جاده قدیمی با صفا تره و از وسط جنگل رد میشه!

این‌طوری تعریف می‌کنه: من احمق حرف بابام رو باور کردم و پیچیدم تو خاکی، ٢٠کیلومتر از جاده دور شده بودم که یهو ماشینم خاموش شد و هر کاری کردم روشن نمیشد.

در بخش طنز,
در تاريخ جمعه 16 خرداد 1393

دست نوشته طنز - اردیبهشت 93

دست نوشته طنز - اردیبهشت 93
سلام مهربان‌ترین! سلام گرم من به تو که همه چیزت مثل ماه است!
شیر استادا که تو باشی! چه کسی گفته که وقتی سخن می‌گویی صدایت کأنه کلاغی‌ست که قار و قار می‌کند یا شکمی که قار و قور؟! غلط کرد هر که گفت! صدای تو بهشتی‌ست ... آن خواننده آن‌طرف آبی را ندیدی که می‌گوید «زنگ صداتُ دوس دارم مثِ لالاییه»؟! حالا شاید در کلیپش چند خانم باشند که با لباس‌های آن‌چنانی شیرجه می‌زنند داخل آب، اما می‌دانم که این شعر را برای تو خوانده و آن خانم‌ها هم فقط برای استفاده ابزاری بوده‌اند ... به هر حال نمی‌شد که شما با این همه کمالات و جمالات، بیکینی به تن، مانند یک دلفین شیرجه بزنی داخل آب! می‌شد؟! آن وقت چه کسی مرهم می‌گذاشت روی قلب‌های از کار افتاده بینندگان تلویزیونی؟! کمپانی Caltex که نمی‌توانست دکتر جان!
در بخش طنز,
در تاريخ جمعه 19 ارديبهشت 1393